Ogłoszenia z miasta Rzeszów
Znaleziono 16 ogłoszeń

Adwokat Piotr Czyżyński Kancelaria adwokacka w Rzeszowie
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 17/5
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Prawa autorskie, Odszkodowania, Wszystkie specjalizacje, Rozwody,

Ireneusz Ulanowski
Rzeszów, Okulickiego 20
Specjalizacje: Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Odszkodowania, Rozwody,

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski
Rzeszów, Generała Jarosława Dąbrowskiego 44
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo-karne skarbowe, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Prawo bankowe i finansowe, Odszkodowania, Rozwody,

Aneta Kuś
Rzeszów, Hetmańska 4 lok. 7
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Odszkodowania, Rozwody,

Łukasz Hęclik
Rzeszów, Słowackiego 2/6
Specjalizacje: Prawo-karne skarbowe, Prawo cywilne, Prawo gospodarcze,

Kancelaria Grześkiewicz
Rzeszów, ul. Hetmańska 7/4
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe,

Marta Czarna
Rzeszów, Targowa 3 lok. 1
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Odszkodowania, Wszystkie specjalizacje, Rozwody,

LEGAL.F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny
Rzeszów, Lubelska 13A lok. 141 p.17
Specjalizacje: Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Zamówienia publiczne, Odszkodowania, Rozwody,

2 opinii
Rzeszów, Lisa Kuli 1/13
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Odszkodowania, Rozwody,

0 opinii

Od zaranie dziejów towarzyszy nam idea prawa jako zbioru zasad regulującego różnorakie aspekty funkcjonowania społeczeństwa. W efekcie prawo pracy zapewnia nam ochronę, gdy zawieramy kontrakt z pracodawcą. Kodeks prawa cywilnego, w skład którego wchodzi prawo rodzinne, reguluje miedzy innymi  zasady koegzystencji z innymi członkami naszej społeczności. Jest to ogromny zbiór przepisów, o niezmiernie złożonej strukturze. Każdy z nas może, nie ze swojej winy, znaleźć się w sytuacji, w której nasza znajomość tych przepisów nie wystarczy, by zapewnić nam należytą ochronę.

Kancelarie adwokackie i indywidualni prawnicy zapewniają swoim klientom pomoc w szerokim zakresie doradztwa, od pojedynczych porad, po długotrwałą współpracę. Niezależnie od tego, do jakiej dziedziny zalicza się nasza kwestia, współpraca z adwokatem znacznie skróci i ułatwi jej przebieg.

Aby ułatwić znalezienie adwokata lub kancelarii, którego profil będzie najlepiej odpowiadał naszej sprawie powstał DobryAdwokat.pl, profesjonalny portal gdzie przedstawiciele palestry umieszczają swoje wirtualne wizytówki. Strona charakteryzuje się przejrzystością, układem graficznym i intuicyjnym sterowaniem. Rosnąca popularność portalu gwarantuje szybkie znalezienie najlepszej dla nas kancelarii.

Strona serwisu internetowego DobryAdwokat.pl ułatwi osobom zamieszkałym na terenie Rzeszowa i okolic znalezienie pomocy adwokata specjalizującego się w interesującej ich dziedzinie, poprzez prezentację profilu i zapewnienie kontaktu do zaprezentowanych tam kancelarii adwokackich.